LC Dubrovnik Sveti Vlaho nizom aktivnosti u prosincu radno dočekao 2014. g.

LionsHR Adminis... 14 siječnja, 2014 - 22:15

U Dubrovniku je tijekom prosinca bilo iznimno aktivno, a ime našeg kluba bilo je prisutno u svim lokalnim medijima i televiziji.

Nakon dvije uspješne radionice u Centru za rehabilitaciju odraslih osoba Josipovac o kojima smo vas već obavijestili, suradnja s Centrom se nastavila i u prosincu na način da su članovi našeg kluba pomogli pri prodaji prigodnih poklona izrađenih od strane štićenika Centra. Prodajna izložba se održala kroz tri jutra, 16-18.12

Akcija prodaje vina hrvatskih vinara koju organiziramo drugu godinu se i ove godine pokazala kao dobro osmišljena, medijski popraćena te financijski uspješna. Boce vina koja su nam donirali hrvatski vinari članovi kluba su prodavali 3 jutra te prikupili 7 tisuća kuna koje će usmjeriti bratskom klubu Narona Metković kao doprinos njihovoj akciji prikupljanja sredstava za screening sluha novorođenčadi u metkovskom rodilištu (jedino u RH koje taj uređaj nema).

Pred sam Božić, 21.12., održana je i tradicionalna akcija našeg kluba u kojoj smo ispred trgovine Pemo prikupljali hranu i higijenske potrepštine za potrebite iz našeg Grada. Tom prilikom je prikupljeno artikala za 100 paketa koje smo distribuirali potrebitima u našem Gradu.

A naravno, bilo je vremena i za opuštanje, pjesmu, ples na tradicionalnoj božićnoj večeri koja je održana 19.12. u restoranu Belveder. Tijekom večere smo organizirali i malu lutriju u kojoj su prikupljena sredstva koja ćemo humanitarno usmjeriti.

Pogledajte našu fotogaleriju.

Vaš LC SVETI VLAHO"