LC Dioklecijan prodajom odjeće prikupio 8000 kn

LionsHR Adminis... 14 siječnja, 2014 - 09:07

Dana 14. i 15. prosinca 2013. godine u organizaciji Lions Cluba Dioklecijan Split u prostorijama Fotokluba Split, Marmontova 5 održana je dobrotvorna prodaja rabljene odjeće od koje je sav prihod namijenjen Udruzi za pomoć osobama s disleksijom i disgrafijom 'Dyxy"  (http://www.udruga-dyxy.hr). Odjeću su donirali članovi kluba uz pomoć svojih prijatelja i poznanika. Akcija je protekla u iznimno pozitivnoj atmosferi, a interes građana za kupnjom odjeće a time i pomaganjem udruzi "Dyxy" je bio iznenađujuće velik. Prodajom odjeće je prikupljeno 8.000,00 kn. Odjeća preostala nakon prodaje je dijelom donirana za akciju „Dobro srce studenata Splita“, a dijelom sačuvana za narednu godinu kada klub planira napraviti istu akciju. Tijekom prodaje je bila nazočna i voditeljice udruge gđa. Meri Butirić, koja je bila iznenađena pozitivnom atmosferom i zanimanjem građana Splita.

Dinka Trumbić
Predsjednica LC Dioklecijan Splt