LC Delnice Gorski Kotar u nedjelju 10.06.2018. svečano je otvorio preuređeni Vilinski Gaj u Brodu na Kupi.

LionsHR Adminis... 10 lipnja, 2018 - 22:08

Otvorenju su prisustvovali brojni gosti i predstavnici medija kojima su se uvodnim govorima obratili Alen Udovič predsjednik Lions kluba Delnice-Gorski Kotar i Davorin Klobučar predsjednik udruge za sport rekreaciju i turizam „Kupa“. Otvorenju su također prisustvovali i kuma kluba Olga Šober sa suprugom Bojanom i voditeljica zone Anita Ban.

Opremanju Vilinskog Gaj-a su uz Lions klub Delnice-Gorski Kotar omogućili i udruga za sport rekreaciju i turizam „Kupa“ te iskopi i transporti Belobrajdić d.o.o. Delnice.

Akcija je organizirana sa ciljem prikupljanja pomoći za kuću u kojoj žive odrasle osobe s posebnim potrebama u Brodu na Kupi (dio Centra za Rehabilitaciju Turnić, Rijeka) te su se u tu svrhu i prikupila novčana sredstva.

Svi prisutni imali su priliku uživati u svježim pastrvama sa roštilja i prilozima te desertima koje su pripremile vrijedne ruke članica Lions kluba Delnice-Gorski Kotar.