LC Đakovo uspješno organizirao još jedan LIONS TENNIS CUP 2013.

LionsHR Adminis... 19 rujna, 2013 - 21:16

U organizaciji LC Đakovo održan je 14.09. 2013. godine osmi Lions Tennis Cup.

Za igru se prijavilo rekordnih 50 igrača, koji su potom metodom slučajnog odabira svrstani u 25 parova, a igralo se po Švicarskom sistemu, tako da su svi sudionici odigrali najmanje tri meča.

Pobjednici ovogodišnjeg turnira su Mišo Mesić i Franjo Vračević, koji su u finalu svladali Daria Marinića i Željka Macangu. Svi sudionici turnira dobili su diplome kao uspomenu na sudjelovanje a najuspješnijim natjecateljima su dodijeljene prigodne statue.

Osim đakovčana, sudjelovali su i predstavnici klubova iz Pečuha, Siska, Osijeka i Slavonskoga Broda.

Turnir je otvorio predsjednik LC Đakovo Jakov Pavić, a posebno smo ponosni što su turniru nazočili guvernerica distrikta 126 Hrvatska Nada Arbanas i past guverner Darko Angebrandt.

Organizatori su se pobrinuli da druženje uz slavonske delicije i izvrsni tamburaški sastav Klas bude na visokom nivou. Kao i svih ovih prethodnih sedam godina ostvareni prihod će biti iskorišten za potrebe mladih talentiranih tenisača, iz redova suorganizatora turnira, Tenis kluba Đakovo.

Tajnik LC Đakovo Dario Balekić