LC ĐAKOVO – PRIJEM 3 NOVA ČLANA

LionsHR Adminis... 9 studenog, 2017 - 23:27
LC ĐAKOVO – PRIJEM 3 NOVA ČLANA

Na početku godine LC Đakovo  je donio odluku o pomlađivanju članstva. To se i dogodilo.  U utorak 7.11.2017. na redovitoj sjednici LC Đakovo je u svoje redove primio 3 nova člana.  Mesić Mišo , Vedran Grgas i Tihomir Hardi su postali novi lavovi LC Đakovo. Uz prisustvovanje velikog dijela članova LC Đakovo , uz naše gošće iz LC Buga , predsjednika Regije Istok Joze Berečića i našeg guvernera Mladena Kajganića , novi članovi su prisegnuli na služenje .  Nakon izrečene prisege , certifikate i Lions značke im je uručio naš guverner Mladen Kajganić . Guverner im je poželio dobrodošlicu u Lions obitelj.  Na sastanku je održana  prezentacija o značaju Lionsa  i povijesti Lionizma u svijetu i Hrvatskoj . Druženje je završilo zajedničkom večerom.

Predsjednik LC Đakovo
Edmond Daka