LC Đakovo poziva na "Lions tenis kup"2015

LionsHR Adminis... 12 listopada, 2015 - 21:44

Dragi Lions prijatelji !

Osobita nam je čast pozvati Vas i sve Vaše Lions prijatelje na tradicionalni  “LIONS TENIS KUP “ 2015.

Ovaj teniski turnir u parovima je humanitarnog karaktera i sva prikupljena sredstva se doniraju teniskom klubu Đakovo za razvoj mladih tenisača.

Turnir će se održati 3.10.2015. na terenima teniskog kluba Đakovo , LJ.Gaja 33.

Ukoliko nemate partnera za igru u paru , nije nikakav problem, jer će se na licu mjesta nasumično izvlačiti tko je s kim partner . Ovo je sistem organizacije igre koji smo usavršili i koji osim sportskih uzbuđenja nudi i pregršt zabave.

Kotizacija za sudjelovanje u akciji iznosi  50 kn i ona uključuje :

-        igranje na terenima , loptice

-        ručak

-        večera uz tamburaše

-        sportske nagrade najuspješnijim natjecateljima

Poučeni iskustvima iz prethodnih godina , možemo Vam jamčiti izvrsno sportsko i prijateljsko druženje  uz pregršt sporta i zabave i nadasve prijateljskih domaćina.

Radujemo se zajedničkom druženju i nadamo se da ćete podržati ovu našu humanitarnu akciju.

Služimo !

Predsjednik LC Đakovo