LC Đakovo posjetio udrugu za borbu protiv ovisnosti

LionsHR Adminis... 4 prosinca, 2012 - 17:21

Članovi LC Đakovo danas su posjetili udrugu za borbu protiv ovisnosti „ Ne-Ovisnost“ u Vrbici.  Zajednici su tijekom mjeseca lipnja donirana sredstva od distriktualne akcije „ Jedrima protiv droge“ u iznosu od 12.000,00 kuna. Današnjim posjetom zajednici članovi LC Đakovo su informirani o namjenskoj potrošnji doniranih sredstava. Sredstvima hrvatskih lionsa potpomognuta je kupnja konja za terapijsko jahanje „ Nena „ , te nabavljena kompletna oprema za početak provođenja akcije terapijskog jahanja u zajednici. Članovi LC Đakovo predvođeni predsjednikom Ivanom Tandara, tajnikom Draganom Boričić, PDG Darkom Angebrandt, te prošlogodišnjim vodstvom kluba Zvonimirom Krušec, Damirom Grgas i Zoranom Petričević simbolično su kao svjedoci realizacije ugovora s D-126 Hrvatska, supotpisali ugovor o donaciji sredstava. Cijeli događaj praćen je i od predstavnika medija te će ova vrijedna lions akcija biti popraćena i u javnim medijima. Zajednički je dogovoreno o daljnjem praćenju ove akcije, te o drugim zajedničkim projektima.