LC ĐAKOVO - 25. jubilarna humanitarna akcija "Dr. ZVONKO BENAŠIĆ"

LionsHR Adminis... 3 siječnja, 2019 - 17:04

Nakon uspješno obavljene akcije “Pečenje ribica na Badnjak” LC Đakovo nastavlja sa akcijom “Dr. ZVONKO BENAŠIĆ” po 25. puta za redom gdje je prihod od prodaje ribica i kuhanog vina doniran najstarijem građaninu i najmnogobronijoj obitelji Grada Đakova.

Objavom u medijima prikupljene su informacije o kandidatima, te izvršen odabir po kategorijama.

Zahvaljujući posebnoj donaciji te u suradnji sa Centrom za socijalnu skrb Đakovo ove godine donirali smo obitelj u potrebi na području Grada Đakova.

Dana 31.12.2018. godine delegacija LC Đakovo uručila je našim sugrađanima novčane donacije kao i prigodnim poklon paketima.

Zahvaljujemo svim građanima Đakova koji su sudjelovali u ovoj akciji i zajednički omogućili malu pomoć našim sugrađanima u potrebi.