LC Đakovo 21. humanitarna akcija „DR. ZVONKO BENAŠIĆ“

LionsHR Adminis... 18 prosinca, 2015 - 12:47

21. Humanitarna akcija „dr. Zvonko Benašić“

Lions klub Đakovo godine provodi po dvadeset i prvi puta Humanitarnu akciju „dr. Zvonko Benašić„ u kojoj daruje najstarijeg građanina Grada Đakova i obitelj s najviše djece s područja Grada Đakova. Akcija nosi ime po prvom predsjedniku i inicijatoru humanitarne akcije Zvonko Benašiću (Đakovo, 4. prosinca -1931. – Đakovo, 10. srpnja 2013.). Pozivamo sve Đakovčanke i Đakovčanke koji zadovoljavaju kriterije ove akcije da se prijave na broj 098339309 do 24. prosinca ove godine.

Najstarija osoba grada Đakova treba ispuniti ove uvjete:
- da ima najviše doživljenih godina,
- da živi zadnjih 10 godina na području grada Đakova ili u naseljima koja pripadaju gradu Đakovu,
- da je najmanje 1/3 života provela na području grada Đakova,
- da je dobar i čestit građanin grada Đakova.

Obitelj s najviše djece je ona obitelj koja ispunjava slijedeće uvjete:
- da ima najviše djece do 21 godine života,
- da obitelj živi na području grada Đakova ili u naselju koje pripada gradu Đakovu,
- da je barem jedan od roditelja 1/3 života proveo na području grada Đakova.

Osobe ili obitelj koji su prijašnjih godina dobili ovu nagradu ne mogu ponovno dobiti nagradu po istoj osnovi.

Predsjednik Lions kluba Đakovo

Drago Kakaš, dr.med.dent. spec.