LC Čakovec organizira humanitarnu akciju Plivanjem do svjetlosti

LionsHR Adminis... 21 ožujka, 2013 - 19:32

Plivajte nekoliko dužina i time aktivno poduprite 24-satno plivanje u dobrotvorne svrhe. Svojom donacijom pomozite onima kojima je pomoć potrebna, a kroz vrlo zdravu tjelesnu aktivnost - plivanje, učinite nešto za sebe. Prijavite svoju Lions ekipu i sudjelujte u ekipnom natjecanju Lions klubova, a ujedno svi članovi Lions ekipa ulaze i u apsolutnu konkurenciju. Ekipu čine max. 4 člana čije se preplivane dužine zbrajaju. Ne mjeri se vrijeme već samo preplivani metri bez obzira na tehniku plivanja. Kotizacija po ekipi iznosi 1.500 kuna. Broj ekipa po klubu nije ograničen.

Prijave slati na mail: miodrag.novosel@ck.t-com.hr ili se prijaviti direktno tijekom trajanja akcije na prijavnom punktu. Prikupljena sredstva bit će donirana u humanitarne svrhe Knjižnici „Nikola Zrinski“ Čakovec - za nabavku elektroničkog povećala za čitanje i Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec – za nabavku peći za keramiku.

Više informacija u letku u prilogu.