LC Čakovec organizira 8.plivanjem do svjetlosti

LionsHR Adminis... 29 travnja, 2014 - 14:27

"Noć bazena" je manifestacija koja okuplja raznoliko građanstvo s ciljem približavanja bazenskih centara korisnicima kao mjesta integracije sporta, sportske rekreacije, edukacije te poslovnih mogućnosti i zabave. Kroz razvoj i napredak, koristeći inovativnost i znanje projekt želi postati moderan i prepoznatljiv događaj diljem Hrvatske koji će korisnicima pružati jedinstven doživljaj.

"Noć bazena" upoznaje građane s prednostima i raznolikostima plivačkih centara, približava im bazenske centre kroz edukaciju i zabavu te ih upoznaje s najzdravijim tjelesnim aktivnostima - plivanjem i drugim aktivnostima u vodi.

Svojom SUDJELOVANJEM pomognite onima kojima je financijska pomoć potrebna, a za sebe učinite nešto kroz vrlo zdravu tjelesnu aktivnost – plivanje – otplivavši nekoliko dužina bazena.

MJESTO ODRŽAVANJA: GRADSKI BAZENI ČAKOVEC

POČETAK: 25.4.2014. od 17:00 sati

ZAVRŠETAK: 26.4.2014. do 17:00 sati

PROGLAŠENJE: 26.4.2014. u 17:30 sati

Prikupljena sredstva biti će donirana u humanitarne svrhe:Knjižnici „Nikola Zrinski“ Čakovec - za proširenje kutka za slijepe i slabovidne CD player Plexstar, Udruzi slijepih Međimurske županije za nabavku Tomboy uređaja i štampanje turističkog vodiča Čakovca na brajici.