LC Čakovec donirao 15 000 kn Gradskoj knjižnici za zvučnu građu

LionsHR Adminis... 25 siječnja, 2013 - 19:48

LC Čakovec - pregled nekoliko značajnih aktivnosti

LC Čakovec je donirao Gradskoj knjižnici zvučnu građu u vrijednosti 15 000 kn, zahvaljujući Saši i Gordanu u toj vrijednosti je i Knjižnica za slijepe u Zagrebu donirala građu.Za projekt Društva naša djeca " I ja bih na more" donirali 15 000 kn ( mandat Saše Senčara )

Uoći Adventa lonsi u suradnji sa leićima imali tradicionalnu akciju " Proizvod više ". Akcija se odvijala u 8 centara u Čakovcu 2 Mercatora, 2 Konzuma, Metss, Plodine, Betex i Kaufland u kojoj je prikupljeno oko 1000 kg hrane i raznih potrepština. OD SRCA IM VELIKA HVALA.Prikupljeno smo donirali obiteljima slabijeg imovinskog stanja u suradnji sa Centrom za socijalnu skrb Čakovec, Udruzi umirovljenika Čakovec, Udruzi slijepih i slabovidnih Međimurske Županije, kao i obiteljima stradalih u poplavi u Pušćinama.

Lionsi su posjetili Dječji odjel Županijske bolnice u Čakovcu donirali dva inhalatora, hranu i odjeću za potrebe malih pacijenata. OŠ Strahoninec u znak zahvale za suradnju donirali materijale za likovni i kreativne radionice.

Leići su izdradili stotinjak čizmica Sv. Nikole koje su prodali i kupili 1 inhalator za Dječji odjel Županijske bolnice Čakovec, kojemu su donirali još i igračke i slatkiše koje su sakupljali u suradnji sa Učiteljskim fakultetom, Međimurskim veleučilištem, Gimnazijom Čakovec, Ekonomskom školom Čakovec, Gospodarskom školom Čakovec i OŠ Strahoninec. HVALA IM OD SRCA.  Uoći Božića darivali su tridesetak obitelji, odnosno njihovu djecu igračkama i slatkišem.

Uoći Nove godine u suradnji sa " Rođendaonicom Alex " imali su akciju "Igrom do zdravlja", dobrovoljne priloge usmjerit će kupnji INFUZOMATA za potrebe Dječjeg odjela Županijske bolnice Čakovec.