LC Buge podržavaju mlade muzičke talente dodjelom nagrade na natjecanju „Lav Mirski“

LionsHR Adminis... 9 svibnja, 2019 - 10:03

Tradicionalnim svečanim koncertom i proglašenjem pobjednika svih sedam kategorija (i laureata cjelokupnog natjecanja) Međunarodnog pjevačkog natjecanja "Lav Mirski" u svečanom foajeu HNK u Osijeku, završen je  Međunarodni festival vokalne glazbe  koji se organizira već sedmu godinu . U natjecanju su sudjelovali  mladi pjevači iz sedam zemalja - Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Mađarske, Crne Gore, Češke i Srbije,a sveukupna je pobjednica natjecanja Marija Čuposki. Naš klub sudjeluje u ovom natjecanju drugu godinu  kao sponzor jedne nagrade. Tako je  ove godine našu nagradu za prvo mjesto  u drugoj kategoriji dobio Lovro Korošec iz Slovenije. Buge su sretne što mogu sudjelovati u jednoj tako lijepoj akciji i pomoći mladim,   talentiranim pjevačima.