LC Buga za Centar za dnevni boravak starijih Amedea Đakovo

LionsHR Adminis... 21 ožujka, 2016 - 08:32

LC Buga za Centar za dnevni boravak starijih Amedea Đakovo

Centar za dnevni boravak starijih osoba Amadea Đakovo proslavio je svojih uspješnih pet godina djelovanja i rada i tim povodom Centar je pozvao na zajedničko druženje članice LC Buga Đakovo. Naime,  prije deset godina, tijekom uspješne proslave 5 godina rada LC Buga Đakovo kada je u našem gradu održana i sjednica proširenog kabineta distrikta za vrijeme PDG Lahorke Vlahek Domac, članice LC Buga pokrenule su akciju za prikupljanje inicijalnih sredstava za izgradnju i opremanje Centra za dnevni boravak starijih osoba. Zalaganjem članica kluba prikupljeno je inicijalnih 38.000,00 kn te se s tim sredstvima krenulo u daljnje prikupljanje potrebnih sredstava za izgradnju i opremanje Centra. Izgradnja je trajala pet godina i sada Centar već punih pet godina uspješno radi na dobrobit naših starijih građana. Djelatnici Centra su na zajedničkom druženju uručili zahvalnicu LC Buga za njihov doprinos i  inicijativu u pokretanju Centra.

Dugogodišnja dobra suradnja Centra "Amadea" i LC Buga nastavila se i ove subote, kada su članice LC Buga na gradskom Korzu prodavale uskršnje ukrase koje su izradile vrijedne ruke štićenika Centra Amadea pod vodstvom s. Natalije.

Za LC Buga, Iva Angebrandt predsjednica