LC BUGA U AKCIJI „DJECA DJECI“

LionsHR Adminis... 18 travnja, 2012 - 19:26
Buge u akciji

U prepunoj dvorani Hrvatskog Doma u Đakovu večeras je  održana tradicionalna, peta po redu, humanitarna akcija „Djeca djeci“ u organizaciji LC Buga Đakovo. Sudjelovala su djeca svih đakovačkih dječjih vrtića i osnovnih škola te Kud-a Sklad. Njih preko petsto. Bio je to bogati program u trajanju od dva sata gdje je bilo puno plesa, pjesme i glume, a samo s jednim ciljem – pomoći dvanaestogodišnjoj djevojčici koja boluje od maligne bolesti. Ukupni ostvareni prihod od 7.000,00 kn biti će ovih dana uručen obitelji bolesne djevojčice. Osim osiguranja materijalne potpore bolesnoj djeci, ova akcija LC Buga ima i drugi, odgojni karakter. Već godinama đakovački mališani se mjesecima prije spremaju i uvježbavaju svoj program u vrtićima i školama znajući i učeći da će oni sami, svojim radom i zalaganjem, pomoći svojim malim prijateljima koji boluju od teških bolesti. Na taj način ova naša akcija pomaže da djeca, ali i svi mi, budemo bolji ljudi.