LC Buga organizirao humanitarno Martinje

LionsHR Adminis... 12 studenog, 2015 - 07:07

LC Buga organizirao humanitarno Martinje

U restoranu Laguna  članice LC Buga Đakovo zajedno sa svojim gostima proslavile su Martinje. Posebnu pozornost gostiju privukao je sami čin krštenja mošta kojega su izveli Darko, Kišo i Dario na najbolji mogući način. Tekst, glazbu i scensku sliku poklonio nam je naš Dario Balekić. Bio je prisutan veliki broj gostiju te se tražila stolica vise, a u našem društvu je bio i doajen hrvatskog lionizma PDG Sime Nevidal iz LC Osijeka, kao i predsjednik Zone Regije Istok naš brođanin Zvonimir Medverec sa brodskim lionsima. Kao i uvijek zabavljao nas je bend LC Đakovo "Evergreen". Sav prihod s ove humanitarne zabave namijenjen je stipendiranju studenta 5. Godine Muzičke akademije u Zagrebu kojega LC Buga stipendira od početka studija. Svoj doprinos humanitarnom efektu dale su i drage članice LC Zrinjevac iz Zagreba svojom donacijom. Hvala svima i vidimo se dogodine.

Predsjednica LC Buga

Iva Angebrandt