LC Buga Đakovo obilježila međunarodni dan BIJELOG ŠTAPA

LionsHR Adminis... 15 listopada, 2015 - 20:32

Danas je LC Buga Đakovo   obilježila  međunarodni dan BIJELOG ŠTAPA sa članovima udruge slijepih i slabovidnih u njihovim prostorijama   četrnaestu godinu zaredom. Bilo je to  lijepo druženje  uz prigodne poklone  i razgovore. Pričalo se najviše  o svemu lijepom  što smo zajedno prošli u ovih  14 godina  zajedništva  ali i o uvijek prisutnim temama koje se do današnjeg dana nisu riješile a to se prvenstveno odnosi na  status  slijepih osoba u  društvu, njihovim  pravima , zapošljavanju i ostalim pitanjima. Razgovaralo se i o pripremama za  proslavu 15. Jubilarne godine našeg pomaganja  i s pravom možemo reći i ponositi se da su  LIONSI VITEZOVI SLIJEPIH  što je predsjednik udruge u Đakovu gosp. Mario Plavšić   naglasio u svom pozdravnom govoru.

Predsjednica LC Buga  Đakovo   Iva Angebrandt