LC Beli Manastir osigurao humanitarna pomoć za obitelj Grgan

LionsHR Adminis... 29 prosinca, 2015 - 10:14

Dana 22.12.2015.g. Lions klub Beli Manastir je dobio obavijest o teškom imovinskom stanju šesteročlane obitelji Maria Grgana iz mjesta Petlovac, u istoimenoj općini Osječko - baranjske županije, sa molbom za pomoć u bilo kojem obliku.

Mario Grgan je hrvatski branitelj dragovoljac, živi sa suprugom i 4 djece, od kojih je jedan student, dvije srednjoškolke a najmlađa kćer ima 4 i pol godine. Supruga je nezaposlena (bezuspješno se pokušava zaposliti) a Mario radi za minimalac. Vrlo im je teško s djecom, osobito kada dolaze blagdani.

Brzo smo se organizirali, stupili u kontakt s obitelji Grgan, u klubu se sastali, podijelili zaduženja i već na Badnjak 24.12.2015.g. u prijepodnevnim satima, predstavnici LC Beli Manastir su posjetili obitelj Grgan u Petlovcu, te im predali skupljenu humanitarnu pomoć u osnovnim živežnim namirnicama, higijenskim i dr. potrepštinama. Procijenjena vrijednost pomoći je 1 200 Kn.

Ovom aktivnosti, Lionsi LC Beli Manastir, su opet pokazali svoje veliko srce, a nadamo se da smo ovom pomoći uljepšali božićne i novogodišnje blagdane obitelji Grgan.

Koristim priliku te se zahvaljujemo svim angažiranim članovima LC Beli Manastir, Hrvatskom crvenom križu GD Beli Manastir, tvrtki „Eko - Dim” i Udruzi građana “Duga”, koji su pomogli provedbu ove aktivnosti

Dubravko Krušarovski