LC Beli Manastir dijelio kuhano vino na adventu

LionsHR Adminis... 29 prosinca, 2015 - 10:18

Dana 20.12.2015.g. Lions klub Beli Manastir se pridružio akciji Turističke zajednice Baranje, koja je organizirala „Božićni Sajam” u sklopu završ Belom Manastiru.

Program se odvijao na trgu Slobode, gdje je bio i božićni koncert a predstavili su se: Učenička udruga Mravci - znalci - modnom revijom, HKUD Beli Manastir - svojim plesnim nastupom, Umjetnička škola Beli Manastir - nastupm trubača, SKOK klub i gimnastičk klub Beli Manastir  - pokaznim vježbama, Župni zbor Sv. Martin - pjevanjem prigodnih božićnih pjesama, glazbeni sastav Trilium - izvođenjem vokalno - glazbenog programa.

U sklopu božićnog sajma predstavilo se 40 izlagača raznih delicija i tradicijskih proizvoda. Posjetitelji su mogli uživati u vožnji kočijom, božićnim palačinkama, medenjacima i kuhanom vinu.

Naime, Lions klub Beli Manastir je, zajedno s Udrugom vinara, vinogradara i voćara Sveti Martin - iz Belog Manastira te Povjerenstvom za razminiranje Lions Districta 126 Hrvatska, osigurao donacijama Udruge Sveti Martin, 50 - setak litara vina, koje su Lionsi cijelo vrijeme kuhali i dijelili građanima Belog Manastira.  Usput smo se družili, razgovarali o predstojećim aktivnostima u neponovljivom božićnom ugođaju.

Dubravko Krušarovski