LC Agram svečano primio novog člana

LionsHR Adminis... 17 studenog, 2016 - 10:22

LC Agram je svečano primio svog 17-tog člana Slobodana Lončarevića na sastanku kluba održanom 16.11.2016 u hotelu Sheraton u Zagrebu.  Slobodanov mentor je ujedno i Predsjendnik LC Agram, Goran Zečević, a svečanost je vodila Ceremonijar Rajka Narančić.

Sastanak su svojim prisustvom uveličale Predsjednica Regije sjever, Vesna Boinović-Grubić, i Predsjednica zone I Regije sjever, Rebeka Mesarić Žabčić.  Vesna Boinović-Grubić je govorila prisutnima o povijesti Lionsa u svijetu, a Goran Zečević je podsjetio na povijest LC Agram i govorio o humanitarnim akcijama uspješno provedenim u prošloj sezoni, te o akcijama u tijeku.

Također, na sastanku je dogovoreno da se druženje članova iz LC klubova Regije sjever održi 30.11.2016 u 20:00, u restoranu Gallo u Zagrebu.