LC Agram primio šest novih članova i osnovao Leo klub

LionsHR Adminis... 30 studenog, 2010 - 13:32

Novi članovi LC Agram

Stipe Mesić, Tomislav Šepec, Boško Lozica, Goran Mazija, Omer Monavar i Goran Zečević primljeni su 26. studenog u zagrebački Lions klub Agram. U prostorima Društva Zagrepčana Kerempuh u kojima se okupljaju članovi Agrama, skromna je svečanost prošla u sjajanom raspoloženju.

Nakon kratkog osobnog predstavljanja, novim je članovima certifitkat Lions članstva uručio predsjednik kluba Drago Diklić, a stisak ruke ponudili su i direktor za članstvo u LC-u Agram Danijel Režek, prošlogodišnji predsjednik kluba Aleksandar Ivančić, guverner Distrikta 126 Hrvatska Nikola Plavec, tajnik Distrikta Damir Huljev i svi prisutni članovi LC Agram.

Lijepoj atmosferi svakako je pridonijela i činjenica da je netom prije novih učlanjenja obavljena procedura osnivanja Leo kluba Agram u kojoj su posredovali Drago Diklić, Zlatan Kovač kao sponzor i guverner Nikola Plavec.