LC Agram organizirao humanitarni predbožićni koncert i druženje

LionsHR Adminis... 28 prosinca, 2015 - 14:09

LC Agram organizirao humanitarni predbožićni koncert i druženje

Revitalizirani Lions klub Agram napunio je salon "Kralj Tomislav" na predbožićnom druženju kojem je u velikoj dvorani hotela Sheraton prethodio prigodan pijanistički recital maestra Vite Ivanjeka. uz solistički nastup mlade pjevačice Katarine Medanić. Program i tombolu je vodila poznata dramska umjetnica Nade Rocco, koja je prisutne podarila i recitiranjem svoje poezije. Pobjednica tombole je osvojila vrijedno umjetničko djelo, ulje na platnu renomiranog karlovačkog slikara Mladena Bolfeka.

Ova prva humanitarna akcija obnovljenog Lions kluba Agram privukla je mnoge ugledne goste i članove Lions zajednice uključujući guvernera Dražena Melčića sa suprugom Vesnom, predsjednice zona Regije sjever Rebeku Mesarić-Žabčić i Vesnu Boinović-Grubić . Prihod od akcije biti će doniran dječjem domu Zagreb u Nazorovoj 49, a akciji se dodatno priključio frizerski salon Danica doniranjem besplatnog friziranja i šišanja za svu djecu koja se trenutno nalaze u domu.