"Latinsko idro" zajednička humanitarna akcija Lions kluba" Luca"-Šibenik i Lions kluba "Lenuci" Zagreb.

LionsHR Adminis... 28 rujna, 2017 - 22:39

"Latinsko idro" zajednička humanitarna akcija Lions kluba" Luca"-Šibenik  i Lions kluba "Lenuci" Zagreb.

Povodom jubilarnog 20 . Latinskog idra,susreta tradicionalnih plovila s latinskim jedrom organizira se i humanitarna izložba fotografija koje su ,tijekom proteklih devetnaest susreta,svojim objektivom zabilježili ponajbolji fotografi.

Ive Pervan,Boris Kragić,Boško Lučev,Georg Gindlu,Jadran Babić,Šime Strikoman,Nikša Stipaničev,Božidar Vukičević,Mario Romulić,Igor Tomljenović,Igor Turčinov i Neven Jović  su donirali po pet svojih radova,a pet fotografija je iz svoje arhive darovala i javna ustanova "Nacionalni park Kornati".

Cijena svake fotografije je 1000,00 kuna, a sav prihod je namijenjen za izgradnju novog dječjeg vrtića i jaslica u Murteru. Fotografije možete pogledati na  web stranici  Općine Murter.

Fotografije su kvalitetno izgrađene, plastificirane i uokvirene,a možete ih izabrati  i kupiti putem emaila (luka.jezina@murter-hr) , te uplatom na posebni, za tu svrhu otvoreni račun - IBAN  1724110061520000742.