Kune i Legosi zajedno uručili autosjedalicu Nikolini Milić

LionsHR Adminis... 19 srpnja, 2013 - 08:36

U ponedjeljak, 15. srpnja 2013. članovi New Century Lions kluba Kuna i članovi Leo kluba Legos Osijek uručili posebnu autosjedalicu obitelji Milić za pomoć njihovoj kćerki Nikolini. Sjedalica u vrijednosti od 10 100 kuna im je uručena u njihovom domu u Dalju.

Nikolina je devetogodišnja djevojčica koja je prije pet godina teško nastradala u automobilskoj nesreći. Zbog teškog zdravstvenog stanja bila joj je prijeko potrebna posebno prilagođena autosjedalica kako bi mogla redovito ići na terapije.

Leo klub Legos i NC Lions club Kuna prepoznali su potrebu obitelji Milić te su udružili snage i u protekloj Lions godini pokrenuli nekoliko humanitarnih akcija kojima su se prikupljala financijska sredstva za pomoć teško nastradaloj Nikolini. Ovom prilikom se još jednom demonstrirala odlična suradnja Lions i Leo kluba u još jednom hvalevrijednom humanitarnom podvigu.