Koprivnički Lionsi za Uskrs razveselili tri obitelji

LionsHR Adminis... 6 svibnja, 2012 - 18:43

Članovi Campus Lions kluba Koprivnica, povodom Uskrsa su prikupili desetak kutija hrane, za tri obitelji s pet, četiri i dvoje djece, lošijeg socijalnog statusa, a koje je predložio Centar za socijalnu skrb u Koprivnici.
Hrana je prikupljena na način da su u trgovačkim centrima bile postavljene kutije, u koje su građani mogli staviti trajne namirnice. Iako su krizna vremena, kutije su bile gotovo pune te se zahvaljujemo svima koji su pokazali svoju humanu stranu te ovom gestom drugima uljepšali blagdane. U akciji je sudjelovala i Podravka, koja je donirala nekoliko paketa svojih proizvoda, te poduzeće Viva-net.  Pakete s namirnicama, članovi Campus cluba su uručili u subotu, da bi obitelji već za Uskrs imale bogatiji stol.

Nino Hat,

predsjednik Lions Campus kluba Koprivnica