Koncertom "Mislimo na vas" Pazinski ogranak LC Poreč za udruge invalida Pazina

LionsHR Adminis... 23 studenog, 2015 - 21:06

Kalendarska godina bliži nam se kraju, a svi znamo da je to vrijeme sreće, ljubavi i darivanja. Zato pazinski ogranak Lions kluba Poreč 20. studenog 2015. godine u velikoj koncertnoj dvorani Spomen doma s početkom u 19 sati organizira humanitarni koncert pod nazivom „MISLIMO NA VAS“.

Prikupljena sredstva na koncertu namijenjena su Društvu tjelesnih invalida Pazin, Udruzi gluhih i nagluhih Pazin, Udruzi za inkluziju Pazin te ostalim potrebitima. Odazvao se veliki broj izvođača, pa će nastupiti klapa “Tragos“ iz Trogira, klapa “Vokalisti Salone" iz Solina, klapa “Pigmentum“ Buzet, klapa “Motovun“, klapa “Bukaleta“ Pazin, vokalna grupa “Ružmarin“ Pazin, ženski vokalni sastav “Kadenca“ Trviž, a kao solisti će večer svojim glasovima uljepšati Iva Gortan, Mateo Pilat, Mirta Krsnik, Sara Uršić, Marina Žužić, Dorotea Živolić, Christina Lubiana, Dinela Kazalac, Rafael Santaleza, Anja Fakin, Nina Fakin i Ana Drndić.

-Jedan čovjek ne može puno učiniti, ali puno ruku, puno otvorenih srca mogu učiniti velika dijela, rekli su nam pazinski Lionsi i pozvali vas da im se pridružite te kupnjom ulaznice po cijeni od 50 kuna i vi izmamite osmijeh na lica onih kojima je to najpotrebnije.

Koncert će se održati pod pokroviteljstvom Grada Pazina. Ulaznice u pretprodaji: Frizerski salon AS-Pazin, FOTOCENTAR-Pazin, Caffe bar KALIPSO-Karojba i Caffe bar CENTAR –Cerovlje. Na dan koncerta ulaznice možete kupiti na blagajni Spomen Doma. (dp)