Koncerta austrijskog dua Bartolomey-Bittmann

Slika korisnika Deborah Voncina Ivanić
Deborah Voncina... 20 srpnja, 2023 - 16:45

Lions klub Parone pridružio se udruzi Festival Kvarner u organizaciji izvanrednog koncerta austrijskog dua Bartolomey-Bittmann koji kombinira klasičnu glazbu s modernim pristupom. Njihov jedinstveni stil izvrsno je prihvaćen među publikom, a koncert je pružio izvanredan glazbeni doživljaj. Publika je uživala u izvedbama koje su spojile klasične melodije s elementima jazza, rocka i drugih glazbenih žanrova.

Koncert je održan u Kristalnoj dvorani hotela Kvarner u Opatiji, a među prisutnima bili su i visoki dužnosnici – zamjenica gradonačelnika Opatije Kristina Đukić i veleposlanik Republike Austrije u Republici Hrvatskoj NJ. E. Josef Markus Wuketich.

Lions Club Parone zahvaljuje na podršci drugih klubova, posebno LC Opatija i LC Poreč. Ova suradnja između klubova naglašava važnost zajedničkih napora u promicanju kulture i umjetnosti. Veliko hvala predsjedniku udruge Festival Kvarner Nevenu Ivaniću i umjetničkom ravnatelju Michaelu Fendreu na izvrsnoj sinergiji.

Ovaj koncert bio je izuzetno značajan za Lions Club Parone i suradnike, jer je osim izvanrednog glazbenog doživljaja imao i humanitarnu svrhu, što je dodatno potaknulo prisutne da podrže ovu inicijativu.

Uz podršku Lions kluba Parone i drugih Lions klubova te važnih pojedinaca iz društvenog i diplomatskog svijeta, koncert dua Bartolomey-Bittmann predstavljao je uspješan spoj glazbe, kulture i humanosti.