Koncert „Osobnost jedne žene“ spomen na Helgu Vlahović Brnobić

LionsHR Adminis... 27 svibnja, 2013 - 20:27

Zagreb, 14. svibnja 2013g.

POZIVNICA

Koncert „Osobnost jedne žene“

spomen na Helgu Vlahović Brnobić

MUZEJ MIMARA,Rooseveltov trg 5

Nedjelja, 26. svibnja 2013

20:00 sati

Čast nam je Pozvati Vas na Humanitarni koncert „Osobnost jedne žene“ – Spomen na Helgu Vlahović Brnobić.

Koncert je podijeljen u dva dijela. U prvom djelu nastupaju laureati Lions Grand Prix-a, Antonia Dunjko, sopran, Duo Hax-  Bartol Stopić,saksofon i Martin Kutnar, harmonika, Irena Lenuzzi, glasovir, Petar Klasan, glasovir i Marija Viktorija Barač, flauta.

U drugom djelu nastupa Petar Klasan, glasovir sa djelom F. Schuberta: Wanderer – Fantazija u C-duru D 760 uz sudjelovanje glumca, Matka Knešaureka.

Koncert završava novogodišnjom čestitkom Helge Vlahović Brnobić s bečkog novogodišnjeg koncerta uz melodiju „Na lijepom plavom Dunavu“.

Ulaznice po cijeni od 50,00 kn mogu se kupiti kod članica Kluba i Rozine Milčić.

Prikupljena sredstva namijenjena su za stipendiranje mladih talenata.

S poštovanjem,

Predsjednica: