Kazališnom predstavom LC Zrinjevac započeo obilježavanje 20-te godišnjice

LionsHR Adminis... 14 travnja, 2019 - 17:54

12. travnja 2019. Zrinjevke su započele sa obilježavanjem svoje 20-te godišnjice predstavom "Ništa ljubav samo sex" u kazalištu Luda kuća Renea Bitorajca. Sav prihod ostvaren prodajom karata namijenjen je Klinici za dječje bolesti  Zagreb, Zavodu za hematologiju i onkologiju u Klaićevoj ulici za nabavu digitalnog vizualizatora vena. Ova humanitarna akcija LC Zrinjevac pod nazivom „Zrinjevke za djecu Klaićeve“ nastavlja se prikupljanjem donacija do kraja svibnja. Zrinjevke će svoju 20-tu godišnjicu svečano proslaviti 18.svibnja 2019.  u predivnoj atmosferi Muzeja za umjetnost i obrt, sa prigodnim muzičkim programom u kojem će sudjelovati naša Zrinjevka Anonella Malis te Nina Kraljić i harfistica Doris Karamatić.