Kad se male ruke slože

LionsHR Adminis... 11 travnja, 2015 - 12:57

Lions club Mihael Donji Miholjac, u suradnji sa O.Š. A. Harambašić, Župom sv. Mihaela i Dječjim vrtićem „Pinokio“ je  organizirao  akciju  „Kad se male ruke slože˝. Naime, tijekom korizme su se u školi, vrtiću i na župnom vjeronauku  izrađivale uskrsne čestitke i različiti uskrsni ukrasi koji su se 28.ožujka i 2.travnja izložili na štandu građanima u središtu Donjeg Miholjca  te se prikupljao dobrovoljni prilog. Sav prikupljeni  novac potrošen je za kupnju prehrambenih proizvoda karakterističnih za uskršnji stol, sredstava za osobnu higijenu, te slatkiša za djecu  potrebitih obitelji na donjomiholjačkom području. Ponosno možemo reći da smo zajedno obogatili najskromnije uskršnje stolove i pomogli najpotrebnijima da osjete radost Uskrsa, a osmjesi na njihovom licu ispunili su naša srca.