Još jedan sastanak guvernera

LionsHR Adminis... 23 kolovoza, 2019 - 10:14

U predivnom ambijentu Opatije guverner Darko Ćuruvija i GST koorinator Željko Gucunski sastali su se, 20.08.2019., s guvernerom talijanskog distrikta 108ib3 (Cremona, Lodi, Pavia, Piacenza) Angelom Chiesa. Guverner i GST koordinator upoznali su uvaženog gosta sa glavnim aktivnostima distrikta planiranim za lions godinu 2019/2020 te pozvali guvernera, kao i članove njegovog distrikta da se uključe u te aktivnosti. Istovremeno je guverner Chiesa izložio temeljne aktivnosti u njegovom distriktu i također pozvao našeg guvernera i članove distrikta da se uključe u njihove aktivnosti. Na kraju ugodnog i srdačnog druženja zaključeno je da će pojedinosti ovog načelnog dogovora razraditi GST koordinatori oba distrikta. Veselimo se novim susretima i širenju lionističkih aktivnosti.