Izvještaji o akcijama klubova - LC Donji Miholjac i LC Korzo

LionsHR Adminis... 21 svibnja, 2014 - 20:46

LC Donji Miholjac

U robi (lijekovi, hrana, higijenske potrepštine, dječja odjeća, posteljina, voda)  prikupljeno u vrijednosti 3.400,00 kn, već distribuirano na poplavljena područja u suradnji sa Društvom Crvenog križa Donji Miholjac.
U novcu prikupljeno 2.000,00 kn biti će uplaćeno danas ili sutra na poseban račun Distrikta.

tajnica Zrnka Stamatoska

LC Korzo Rijeka

LC Korzo Rijeka priključio se akciji koju je započeo Leo District Hrvatske preko FB grupe za pomoć te smo uz pomoć Sveučilišta u Rijeci, Kluba mladih, Merhameta, Socijalne samoposluge uz potporu Grada i Županije zajednički organizirali pomoć za postradale.

Naš će se LC donacijom sredstava priključiti riječkoj akciji.

Već sutra ide prvi šleper s pomoći za Drenovce i kamion s donacijom Jadran-galenskog laboratorija zajedno sa medicinskim osobljem, a narednih se dana očekuje uključivanje HŽ Carga i Luke Rijeka te slanje kontejnera s pomoći putem željeznice.

Javljam novosti.

Služimo!