Izuzetan vikend za Leo distrikt u Slavoniji

LionsHR Adminis... 21 listopada, 2012 - 23:19

Dragi Hrvatski leići,

s veseljem vas pozivam na 1. sjednicu Saveza Leo klubova Hrvatske koja će se održati 20.10.2012 u Našicama. Kao i do sada, Leo druženje započinje u petak 19.10. i traje do nedjelje 21.10.

Posebno mi je drago da ćemo taj vikend imati chartere 2 nova leo kluba. Leo klub "Marsonia" Slavonski Brod i Leo klub "Aurora" Vinkovci.

U kratko ću vam napisati okvirni program za taj vikend, a detalje kao i službene pozivnice naših novih Leo klubova ćete dobiti malo kasnije.

PETAK 19.10.

DESTINACIJA: Slavonski brod

VRIJEME :od 20h Charter Night Leo kluba "Marsonia" + humanitarny party!

24 h i nadalje:polazak prema Našicama i smještaj u Hotel

SUBOTA 20.10. NAŠICE

09h 1. sjednica Saveza leo klubova Hrvatske

11h Lions sjednica proširenog kabineta

popodnevni sati i večer: program u organizaciji Lions kluba Našice (detalji stižu naknadno)

NEDJELJA 21.10. VINKOVCI

10h polazak prema Vinkovcima i Charter Day Leo kluba "Aurora" + ručak

popodnevni sati: povratak prema doma

Smještaj je organiziran od strane Lions kluba Našice u cijeni od 120kn po noćenju, kao i do sada smještaj i događanja biti će u iznosu od 50% ukupnog iznosa sponzorirana od Lions Distrikta.

U attachu šaljem dnevni red Leo sjednice. Molim da ga pročitate, te ako imate nekakvih nadopuna ili komentara da se javite.

Molim sve predsjednike Regija, te predsjednike i tajnike klubova da proslijede ovaj mail svojim članovima, te da ih motiviraju na dolazak. Pogotovo apeliram na Slavonske leiće kojima je događanje jako blizu, da dođu u što većem broju, te da svojom nazočnošću uveličaju chartere novih Leo klubova. Također i ostale regije trebaju imati svoje predstavnike na druženju ! :)))

Započnimo novu Leo godinu veseli i dobro se zabavimo!

Molim prijave sudionika do utorka 16.10.2012

Leonistički pozdrav,