Izložbom učesnika završio 1.likovni natječaj LC Poreč

LionsHR Adminis... 2 ožujka, 2016 - 21:49

Izložbom učesnika završio 1.likovni natječaj LC Poreč

Danas je u organizaciji LC Poreč održana izložba i završna svečanost prvog Likovnog natječaj za učenike/ce Srednje škole  Mate Balota i  Turističko - ugostiteljske škole Antona Štifanića iz Poreča. LC Poreč je po prvi put u svoju aktivnost uključio poticanje mladih za stvaralaštvo u likovnoj kulturi i možemo reći postigao pun pogodak.

Na natječaj  Lions Cluba Poreč je do 31.01.2016. pristiglo15 likovnih radova na temu "Susret".

Žiri Lions Cluba Poreč je izabrao 3 likovna rada koja su i novčano nagrađena.

Izabrani su likovni radovi sljedećih učenika:

1.Nagrada (2.000 kn) dodijelila se radu učenice  Leane Štasny Kernjus  iz  4.  razreda  Srednje škole Mate Balote – Opća gimnazija;

2.Nagrada (1.500 kn) dodijelila se radu učenice Helene Kovačić  iz 1. razreda Turističko – ugostiteljske škole  Antona Štifanića

3.Nagrada (1.000 kn) dodijelila se radu učenice Emanuele Radoslav  iz 3. razreda "Srednje škole Mate Balote – Opća gimnazija".

Svi ostali sudionici natječaja su dobili zahvalnice za učešće.

Nakon svečanosti upriličen je skromni domjenak za sve učesnike svečanosti.

Zahvaljujemo se svim sudionicima/sudionicama Likovnog natječaja,te SŠ Mate Balota i TUŠ Antona Štifanića Poreč,mentorima učesnika, LUP-u - Poreč i svima koji su doprinijeli uspješnosti ovog projekta LC Poreč.

Za Lions Club Poreč

Snježana Gutbier – Vidović voditelj projekta LC Poreč