Izlet po središnjoj Istri i obilježavanje desete obljetnice djelovanja LC Novigrad

LionsHR Adminis... 5 svibnja, 2014 - 09:41

U popodnevnim satima prisutni na 4.sjednici proširenog kabineta zajedno sa domaćinima krenuli su  unatoč kišnom vremenu na prelijepi izlet u središnju Istru. Bili smo u Konobi Atelier na karakterističnom istarskom ručku u Marušićima pored Buja uživajući uz istarsku maneštru,šparoge , gljive i ombolo i kobasice, a zatim smo obišli istinski impozantnu vinariju Kozlović  u selu Valle gdje nas je primio i održao prezentaciju svojih vina Franko Kozlović osobno. Iako je vrijeme odmicalo nikome se nije previše žurilo otići iz ugodnog okruženja prelijepog istarskog krajolika i dobre kapljice,ali smo ipak morali krenuti prema Umagu i večernjem događanju.

Središnji događaj za LC Novigrad svake godine je tradicionalni Lions bal na kojem se prikupljaju sredstva za potrebite obitelji. Tako je i ove godine u hotelu Sol Umag organiziran Lions bal ali i obilježena 10.obljetnica djelovanja Lions kluba Novigrad. Uz pozdravnu riječ predsjednice Nadije Benolić i prigodnih poklona za kumu kluba Fedoru Zorić-Franke iz LC Poreč, čestitku u ime LC Poreč je prenio Boris Jugovac budući predsjednik LC Poreč.

U ime guvernerice sve prisutne je pozdravio 1.viceguverner Dario Bognolo i uručio dvije bijele ruže da ih klub posadi u akciji koju je guvernerica promovirala u svojoj Lions godini.Isto tako uručio je i priznanja guvernerice donatorima LC Novigrad. Na balu je održana i aukcija slika,lutrija i modna revija, a zabava je trajala do sitnih sati.

Čestitamo domaćinima na predivnoj organizaciji i velikom gostoprimstvu.