Izlet brodom u Prvić luku i svečana večera u povodu 15.obljetnice djelovanja Šibenskih Lionsa

LionsHR Adminis... 3 lipnja, 2014 - 22:12

Šibenski Lionsi su nam priredili dva lijepa događaja za vrijeme održavanja XX.Konvencije Hrvatskih Lionsa.U subotu popodne bili smo na predivnom izletu brodom kroz Šibenski kanal i posjet Muzeju Fausta Vrančića u Prvić luci.predivno vrijeme,dobro društvo uz Stare prijatelje , dakle vino,gitare i gradele dali su posebnu atmosferu na brodu kojoj je posebno bio oduševljen naš gost iz Njemačke Gerhard Distler budući guverner distrikta iz Bavarske.

Navečer u svečanom tonu smo proslavili 15.godina djelovanja Šibenskih Lionsa -  LC Luce i Šibenik na kojoj je govorio Ivan Rude jedan od osnivača kluba koji se prisjetio tih dana i mnogih akcija klubova koje su organizirali na radost potrebitih u Šibeniku i Dalmaciji.Atmosferu je zagrijao Hard rok bend na čije pjesme su svi zaplesali.Na večeri je organizirana i tombola koja ide u humanitarne svrhe.Večer je kao i uvijek vodio Nikola Urakalo naravno sjajno.Hvala Nikola na svemu.

Ovdje moramo napomenuti i prvu večer kada nam je također bilo lijepo uz Stare prijatelje uz prelijepi pogled sa 10 kata hotela Punta na Šibenski arhipelag.