Izborna skupština LC LENUCI ZAGREB!

LionsHR Adminis... 2 lipnja, 2020 - 13:49

LK LENUCI ZAGREB održao je redovnu izbornu Skupštinu  i za novu 2020/2021 Lions godini, potvrdio rukovodstvo kluba i primio četiri nove članice. Dobro nam došle u Lions obitleje:     Ivana Škender, Vesna Marčinko, Lejla Dizdarevic  i Natalija Pavičić.

Sretni smo i ponosni na učinjenom u prošloj Lions godini, veseli smo i radosni na prilici okupiti se kod naše drage članice Ana Lisak u Cavallino, ponovno uživo planirati, diskutirati, podružiti se i zajedno sluźiti. Odlučili smo i nadalje biti senzibilni i pomagati obitelj s onkološkim bolesnikom Akcija slijedi.

Nove članice zahvaljuju klubu na prijemu; posebno smo zahvalne našim mentorima Vesna Boinovic Grubic i Renata Gubic. Čestitke novim članicama!

Pripremila: Natalija Pavičić

Sluzimo srcem Lionsa!!!