Izborna skupština LC Korzo

Slika korisnika Ljiljana Škugor
Ljiljana Škugor 5 svibnja, 2023 - 09:50

Članice Lions kluba Korzo održale su redovnu izbornu skupštinu na kojoj je za 2023./24. lions godinu izabrano novo rukovodstvo. Jedan od najvećih klubova u Distriktu 126. Hrvatska, za predsjednicu je izabrao Loredanu Maras, a za dopredsjednice su izabrane Sara Bermanec, Mirjana Zečević Rutar, Senka Štrbo i Džana Ravlić. Na skupštini su jednoglasno prihvaćena i ostala imenovanja za funkcije koje je navela tajnica Marina Seiler, a odnose se na mjesta članica upravnog i nadzornog odbora,  komisije za članstvo, suda časti i za mjesta koja se odnose na informiranost i PR kluba.

S nekoliko riječi prisutnima se obratila Loredana Maras pa je kratko rekla: - želim s vama zajedno iznijeti ovu godinu i ponosna sam što ste mene izabrali na ovu časnu funkciju.

U nastavku rada Anči Bognolo podnijela je detaljno i zadovoljavajuće financijsko izvješće s jednoglasnim zaključkom da možemo biti više nego zadovoljne sa svime onime što smo učinile u ovoj lions godini.

Članice kluba osvrnule su se i na predstojeći događaj, vrlo važan za klub i distrikt, a to je međunarodno bratimljenje što će se održati 19. svibnja u Rijeci.

Naša članica Sara Bermanec, inače voditeljica host obitelji ( program međunarodne razmjene mladih) upoznala nas je s popisom mladih koji bi trebali host obitelji (domaćine) u Rijeci ili Primorsko goranskoj županiji od 15. do 22. srpnja, a dolaze nam iz 14 zemalja svijeta. Taj program doprinosi stvaranju mira, međusobnog razumijevanja i stvaranja globalnog građanstva  kod mladih.