Istarski anđeli LC Poreč nastavljaju akciju „Za njihov osmijeh“

LionsHR Adminis... 16 prosinca, 2014 - 20:48

LC Poreč je danas postavio jedini štand koji nas podsjeća da nam u Poreč dolazi Božić. Vrijedne ruke Porečkih i Pazinskih Lionsica su izradile niz figurica pod nazivom „Istarski anđeli“ i organizirali prigodnu prodaju  na centralnom Porečkom trgu nastavljajući svoju akciju prikupljanja sredstava pod motom „Za njihov osmijeh“. Pod istim motom na humanitarnom balu prikupljeno je 55 000 kn , a prva donacija u iznosu od 3000 kn dodijeljena je danas Domu za psihičke bolesne odrasle osobe Motovun sa sjedištem u Brkaču. U Brkač su članovi LC Poreč PDG Jusuf Šehanović i Danilo Sredanović odnijeli mandarine,kave,kolače i druge sitnice, a štićenici doma su  im organizirali toplu dobrodošlicu kros svirku i pjesmu.

Pozivamo sve ljude dobre volje da nam se priključe na našem štandu uz kuhano vino i doniraju svoje priloge koje ćemo sigurno dodijeliti onima kojima su ta sredstva za ovaj Božić najpotrebnija.

Mi pomažemo potrebitima. Pridružite nam se.