IPIP Bob Corlew,dodjelio nagradu za izvrsnost tima D-126 za LG 2016-2017

Stiglo nam je pismo

Studeni 2017

Dragi IPDG (Goran Šarić),

Drago mi je da vam mogu dodijeliti nagradu za izvrsnost tima (Distrikta 126 Hrvatska) za 2016-2017 godinu s mojim najdubljim divljenjem za Vaše uspjehe kao guvernera Distrikta tijekom Vašeg mandata.

Od trenutka kad smo položili zakletvu u Fukuoki u Japanu, budućnost naše organizacije je bila povjerena nama.

Zajedno smo neumorno radili kako bi popravili živote potrebitih u cijelom svijetu. Zajedno smo pronalazili područja koja su nas trebala i Vaše vodstvo je omogućilo svakom od nas i Lionsima u Vašem Distriktu,da utječemo na živote drugih , a  ja vjerujem i nas samih.

Vaša posvećenost je za mene osobno bila nadahnuće. Vaše služenje je zaista promijenilo živote mnogih i ostati će kao posveta Vašoj posvećenosti.

Hvala Vama i članovima Vašeg guvernerskog tima Distrikta za suradnju u promicanju lionizma i što ste dotaknuli lionističkim duhom služenja sve one kojima je to bilo potrebno.

S poštovanjem,

Chancellor Bob Corlew,IPIP