IPDG Mladen Kajganić u posjetu Lions kampu mladih

LionsHR Adminis... 26 srpnja, 2018 - 17:57

Dana 24.07. kamperi iz Lions kampa mladih su bili na izletu brodom našeg člana LC Poreč Borisa Jugovca, a sa kamperima je na izletu bio i IPDG Mladen Kajganić sa suprugom Vesnom i tajnik kabineta Zlatko Janković-Miloš, kao i Boris Jugovac. Na izlet se krenulo iz Poreča sa brodom Sv.Mauro i po prelijepom sunčanom vremenu doplovilo do Rovinja gdje smo proveli dva sata u razgledavanju povijesne jezgre Rovinja sa posjetom Sv.Eufemiji crkvi na vrhu Rovinja sa koje se pruža prelijepi pogled na okolicu.
Nakon Rovinja smo uz dobar ručak krenuli u Limski kanal i potom u Vrsar gdje su kamperi i gosti bili dva sata na kupanju na plaži u centru Vrsara. Nakon toga je uslijedio povratak u Poreč.
Na brodu smo proslavili i rođendan voditeljice kampa Sare Bermanec uz čestitke i male poklone našeg bivšeg Guvernera Mladena Kajganića koji se prigodnim riječima obratio svim kamperima i zaželio im ugodan boravak u nastavku aktivnosti u kampu i sretan povratak kućama.