IP WING-KUN TAM PRISUSTVOVAO PROŠIRENOJ SJEDNICI KABINETA D-126

LionsHR Adminis... 24 veljače, 2012 - 10:54
Sjednica proširenog Kabineta

Od 18-19.veljače 2012.godine u Zagrebu boravio Internacionalni predsjednik svjetske organizacije Lions klubova, dr. Wing-Kun Tam. Na sjednici proširenog kabineta koja se održala 18.veljače u hotelu Internacional, prisustvovalo je preko stotinu Lionsa i Leića iz cijele Hrvatske. Hrvatskim Lionsima se u ime Sabora RH obratio potpredsjednik Nenad Stazić, a o stanju u Distriktu govorio je Guverner Distrikta Jusuf Šehanović. Zatim je IP Wing-Kun Tam uzeo riječ i govorio o akcijama Lionsa svijeta naročito o akcijama koje je on pokrenuo, Lions klub moja obitelj, Zasadimo milijun stabala, o akcijama prema mladima i ostalim aktivnostima. Družeći se sa članovima kabineta i Vijeća Guvernera upoznao se sa radom Distrikta 126 Hrvatska i novim planovima te je izrazio svoje zadovoljstvo postignutim rezultatima hrvatskih Lionsa organiziranih u 69 klubova sa 1600 članova koji su 22 godina postojanja prikupili 5.500.000 € pomoći potrebitima.