INTERNACIONALNI PREDSJEDNIK WING-KUN TAM U POSJETU LIONSIMA HRVATSKE

LionsHR Adminis... 20 veljače, 2012 - 19:42
SA LC GRIČ U HUMANITARNOJ PRODAJI KRAFNI

Dana 18.veljače 2012.godine u Zagrebu boravio Internacionalni Predsjednik svjetske orgnizacije Lions klubova, gospodin Wing-Kun Tam. Prigodom svog posjeta Hrvatskoj ili 126.districtu Lions klubova  održao je u Zagrebačkom Hotelu Internacional zapaženo predavanje o ulozi Lionsa i njihovim akcijama za prikupljanje pomoći i dodjele onima kojima je ona potrebna, a što je jedna od osnovnih zadaća lajonizma. Družeći se sa članovima kabineta i hrvatskim dužnosnicima u društvu hrvatskog Guvernera prof.dr.sc. Jusufa Šehanovića upoznao se sa radom distrikta i novim planovima te je izrazio svoje zadovoljstvo postignutim rezultatima Hrvatskih Lionsa organiziranih u 69 klubova sa 1600 članova koji su 22 godina postojanja prikupili 5.500.000 € pomoći potrebitima.
Osim prisustva na sjednici kabineta  njegov posjet Hrvatskoj pratio je niz događaja kojima je prisustvovao gdje posebno bilježimo prodaju krafni LC Grič na Zagrebačkoj špici te njegov današnji posjet Centru za pse vodiče Silver u Dubravi i klubovima Kvarnera i Istre i sadnju stabla kamelije koja će ostati trajno obilježje njegove posjete.Kamelije je zasadio u pratnji Gradonačelnika Opatije  i najistaknutijih dužnosnika Distrikta te Predsjednika LC Opatija, Rijeka i Poreč koji su i financirali sadnju.
Dolazak Internacionalnog Predsjednika u posjet hrvatskim Lionsima velika je čast i priznanje za naš dosadašnji rad u mnogim sredinama gdje djeluju u Hrvatskoj, a njegovo oduševljenje Hrvatskom te prijemom koji je naišao na svakom koraku iskazao je u Opatiji obećavši da će ponovo doći.

• IP govori na sjednici kabineta
  • IP sa novoosnovanim Lc Kontesa Nera
  • IP u Opatiji na sadnji kamelija