Inicijativa Lions kluba Mursa - zajednički obilježiti Dan Lionsa

LionsHR Adminis... 8 prosinca, 2014 - 16:02

Dragi lions prijatelji,

kao svi klubovi i mi smo primili poruku internacionalnog predsjednika Joe Prestona,   u kojoj poziva sve lionse u  svijetu  na posebnu pozornost u periodu od 10-16.siječnja 2015.godine.

Tada se obilježava svjetski dan lionsa i proslava rođendana našeg osnivača Melvina Jonesa i približavanje 100 godišnjice osnivanja MEĐUNARODNE UDRUGE LIONS CLUBOVA.

Naš je prijedlog u tom periodu (to može biti 10.01.2015.-subota) pozvati svoje prijatelje,obitelji sve koji nam se žele pridružiti  i pustiti stotine balona u ljubičastoj i žutoj boji i zahvaliti se našem osnivaču, jer smo obogatili svoj život pripadajući najvećoj humanitarnoj udruzi u svijetu.

Zajedničkom proslavom te dane učinimo posebnim i budimo DIO ZA CJELINU što je i slogan našeg guvernera.

Sve vas lijepo pozdravljamo.

Članice LC MURSA OSIJEK

U Osijeku,05.12.2014.g.                               Predsjednica LC MURSA