Inicijalna osnivačka sjednica LC Vodice

LionsHR Adminis... 13 ožujka, 2013 - 19:57

Nadnevka 11. ožujka 2013. održana je u Kulturnom centru u Vodicama inicijalna osnivačka sjednica LC Vodice, kojoj su u ime našeg Distrikta nazočili Guverner, te Slaven Jakelić, Nikola Urukalo, Ivan Bralić i Veljko Grčić članovi Lc Šibenik u ime kluba osnivača, te dugogodišnji član LC Split Stipe Lakoš,inače žitelj Vodica. Guverner je iskoristio priliku da bi nazočnima ponudio vrlo detaljnu prezentaciju i upoznao ih detaljno sa Lions organizacijom. Predsjednice organizacionog odbora  Sanja Radin – Mačukat će uložiti maksimalne napore da se osnivačka skupština kluba sa potrebnih 20 članova održi još u tijeku ove lions godine, a u eventualnoj nemogućnosti da se realiziraju takvi planovi osnovat će se zasada podružnica Vodica pri LC Šibenik. Sjednici je nazočila i gradonačelnica Vodica gđa. Branka Juričev  Martinčev. Vrlo ugodno druženje nastavljeno je u lokalu Ante Mihića, budućeg člana LC Vodice do kasnih večernjih sati.