Humanitarni tenis turnir za djecu sa autizmom LC Millennium Varaždin

LionsHR Adminis... 18 rujna, 2012 - 08:34

Draga braćo i sestre,

ovim putem želimo najaviti održavanje drugog po redu humanitarnog teniskog turnira za pomoć djeci s poremećajima iz spektra autizma. Tenis klub "Varteks", Udruga za autizam "Pogled", NC Lions Club Millennium Varaždin i Lions Klub Varaždin u suradnji s Udrugom za ranu intervenciju Varaždinske županije i Međimurskom udrugom za ranu intervenciju u djetinjstvu pokreću humanitarnu akciju za angažiranje asistenata u predškolskim ustanovama  za djecu s poremećajima iz spektra autizma.

Humanitarni teniski turnir za pomoć djeci s poremećajima iz spektra autizma održat će se na terenima TK Varteks, 22.09.2012. s početkom u 09.00 sati. U slučaju lošeg vremena održavanje turnira pomjera se na 29.09.2012. Bit će organizirano natjecanje ženskih, muških i mješovitih parova.

Cilj humanitarne akcije je skupiti sredstva neophodna za angažiranje asistenata u predškolskim ustanovama  za djecu s poremećajima iz spektra autizma.

Podršku projektu najavila su i braća iz LC Novi Marof. Detalji o projektu dostavljaju u prilogu.

Mi služimo!

Puno pozdrava iz Varaždina