Humanitarni Stand Up - Tin Sedlar

LionsHR Adminis... 26 travnja, 2018 - 14:25

LEO klub Zagreb Tri Kule, LEO klub Zagreb, LEO klub Zrinski Čakovec, Lions klub Kontesa Nera i HKD Napredak Vas u suradnji sa Tinom Sedlarom pozivaju na prvi humanitani Stand Up!

U subotu, 5.05.2018., sa početkom u 20 sati Tin Sedlar, rezident Comedy cluba Studio Smijeha, održat će Stand Up od kojeg su sva prikupljena sredstva od prodaje ulaznica namijenjena u svrhu liječenja malog Nike Kneževića!

Naime, Niko ima 14 godina i cerebralnu paralizu te mu se naglim rastom zdjelica pomaknula, a time i otežano hoda. Za operaciju treba čekati punoljetnost, a do tada se stvari samo mogu pogoršati. Jedina trenutna pomoć mu je liječenje robotikom u iznosu od 120 000kn za 12 tjedana liječenja.

Cijena ulaznica je 40kn, a mjesto održavanja stand up-a u HKD Napredak, Bogovićeva 1.

Za ulaznice nas možete kontaktirati na facebook-u ili putem brojeva telefona: 0955161690 (Sara Maria Knežević) , 0997520839 (Danijela Pecolaj)