Humanitarni Party ''Svi za Erika''

LionsHR Adminis... 8 travnja, 2013 - 18:57

Campus Lions club Universistas Fluminensis u suradnji sa studentskom udrugom FOSS sa Medicinskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci uz pomoć domaćina Club Boa Rijeka proveli su uspiješnu akciju prikupljanja materijalnih sredstava putem ulaznica na istoimenom Party-u ''Svi za Erika''.

Podsjetimo, Erik Marčeta, dječak kojemu je prije godinu dana dijagnosticiran tumor na mozgu, bio je podvrgnut dvjema operacijama.
Nedugo nakon toga zapao je u komu iz koje se čudom probudio ali su uslijedila četiri moždana udara koja su pogoršala stanje i smjestila ga u invalidska kolica.

Njegov otac Zoran, samohrani roditelj četvero djece koji je prije 3 godine ostao bez žene, svakodnevno putuje sa malim Erikom na kemoterapiju i rehabilitaciju.

Ovim putem želimo Vas obavijestiti te srdačno pozvati na 56. Bal medicinara koji će se održati 16.5.2013. godine u Kristalnoj dvorani hotela Kvarner u Opatiji čiji će se sav prikupljen prihod od ulaznica proslijediti malom Eriku.

Broj računa za donacije i uplatu:

net banking -  Zoran (Erik) Marčeta : broj banke 2402006 – 1031262160,

model 05,

poziv na broj 804025002 – 8702086074.

Tajnik CLC Universitas Fluminensis

Zvonimir Zajec