Humanitarni maskenbal i 3. godišnjica osnutka LC Gea

LionsHR Adminis... 2 veljače, 2016 - 12:00

Humanitarni maskenbal i 3. godišnjica osnutka LC Gea

U subotu, 30.01.2016. godine u Kavani Waldinger proslavljena je 3. godišnjica osnutka LC Gea uz maskenbal i humanitarnu akciju u svrhu borbe protiv ovisnosti. Goste je pozdravio Guverner gospodin Dražen Melčić, a dogradonačelnik gospodin Denis Ambruš maškarama je predao ključeve grada. Ovom prilikom predstavljena je predsjednica za iduću lions godinu Romana Mihaljević, kao i nove članice Kluba. Uz veselu glazbu do ranih jutarnjih sati birale su se najbolje maske, te su im dodijeljene vrijedne nagrade.
Zahvaljujemo Berislavu Mlinareviću i osoblju Kavane Waldinger, dogradonačelniku Denisu Ambrušu, Domagoju Jukiću i Pepermint bandu, Romulić - Stojčić multimedia studiju, Poliklinici Rosso, Kozmetičkom salonu Miju, Osječkom centru egzotike i orijenta Dalal. Hvala našem kumu, predsjedniku Regije istok Damiru Šterijevu i Guverneru Draženu Melčiću koji je svojom nazočnošću uveličao našu svečanost.