Humanitarni maskenbal 2019

LionsHR Adminis... 21 veljače, 2019 - 20:47

Dragi Lions prijatelji,

pozivamo vas, vaše obitelji i prijatelje na tradicionalni, 12-ti po redu, Humanitarni maskenbal za osiguranje financijskih sredstava za školovanje učenika Patrika Pavičića i informatiičko opismenjavanje članova Udruge slijepih Varaždinske županije

Lions klub New Century Lions Club „Varaždin Millennium“ i ove godine  u sklopu svojih brojnih aktivnosti humanitarnog karaktera, 02. ožujka 2019. (subota) organizira tradicionalni, 12-ti po redu humanitarni maskenbal pod nazivom „Humanitarni maskenbal 2019“. Maskenbal se organizira u pubu MEDINA ŠKRINJA, J.Habdelića 4, u Varaždinu.

Prvi cilj ove humanitarne akcije je prikupljanje financijskih sredstava za stipendiranje učenika PATRIKA PAVIČIĆA. Patrik je učenik srednje Muzičke škole u Varaždinu, član je Udruge slijepih u Varaždinu, perspektivan pijanista te uspješna mlada osoba kojoj potpora itekako mnogo znači obzirom na sve izazove i dodatne potrebe s kojima se susreće tijekom svojeg obrazovanja i školovanja.Drugi cilj ove humanitarne akcije je prikupljanje financijskih sredstava za informatičko opismenjavanje članova Udruge slijepih Varaždinske županije.

Pomoći možete kupnjom ulaznice po cijeni od 80,00 kuna ili uplatom novčanog iznosa na račun NCLC VARAŽDIN MILLENNIUM otvorenog za potrebe ove humanitarne akcije (PBZ) IBAN: HR9523400091510989635 s naznakom „za Humanitarni maskenbal 2019“.

Zbog ograničenog kapaciteta mjesta događaja, molimo sve zainteresirane za dolazak da nam do 27.2.2019. (srijeda) jave povratnu informaciju, kako bismo vam mogli rezervirati ulaznice. Kontakt osoba je Aleksandra Šantek, e-mail: aleksandra.saska.santek3@gmail.com . .

Radujemo se Vašem dolasku i zajedničkom druženju.

Mi služimo!

NCLC Varaždin Millennium Aleksandra Šantek, predsjednica Kluba